Google Ads

Bądź wszędzie tam, gdzie oni.

Twoi klienci oczywiście!

Freelancer Google Ads

Google Adwords to nie tylko reklamy na szczycie listy wyszukiwania. To labirynt możliwości. Chodź, odsłonię przed Tobą wszystkie karty!

Google Ads (kiedyś Adwords) to chyba jeden z najpopularniejszych sposobów na reklamę marek w sieci. Ma wiele plusów i świetnie się uzupełniają z pozycjonowaniem - razem tworząc kompleksowy duet, który sprzedaje tak, że aż miło popatrzeć.
Jak to zrobić, co wykorzystać, w którym kierunku iść? Chętnie Ci podpowiem!
Reklama w wyszukiwarce Google
 Reklama w wyszukiwarce Google
Znajdź się od razu na szczycie listy wyszukiwania, nad pozostałymi wynikami.
Wyszukiwarki partnerskie
Wyszukiwarki partnerskie
Pokaż się w wyszukiwarkach portali typu onet, interia czy WP.
Sieć reklamowa Google
Sieć reklamowa Google
Elastyczne reklamy, które mogą się pojawić na innych stronach. Masz 2 mln do wyboru!
Reklama na Youtube, reklama na Gmail
 Reklama na Youtube, reklama na Gmail
Największa wyszukiwarka filmów i największy system mailingowy. Do Twojej dyspozycji.
Reklama produktowa
Reklama produktowa
Shopping Ads z obsługą Merchant Center dla zwiększenia sprzedaży o XXX%.
Remarketing/RLSA
Remarketing/RLSA
Pokaż się osobom, które już odwiedziły Twoją stronę. I zmotywuj ich do zakupów!

Dlaczego warto wybrać Google Ads?

Jest kilka dobrych powodów.

 • Ogromne możliwości dotarcia
  Szukamy klientów nie tylko po słowach kluczowych, ale i zainteresowaniach czy preferencjach. Możemy też docierać z nową ofertą do osób, które już były Twoimi klientami! Możliwości są niemal nieograniczone. Wykorzystajmy je!
 • Pełna kontrola czasu i kosztów
  Reklama tylko w grudniu, tylko przez tydzień? Nie chcesz wydać więcej niż…<tu pada kwota>. Nie ma sprawy. W Google Ads masz pełną kontrolę wszystkiego.
 • Całe miasto, cała Polska, cały świat
  Geograficzna dowolność to ogromna zaleta Google Ads. Chcesz ruszyć z biznesem na kraje anglojęzyczne? Tylko na USA? Cokolwiek wybierzesz,
  jest to możliwe. Google Ads potrafi być precyzyjny!
Dlaczego warto wybrać Google Ads?

Ile to kosztuje?

Freelancer Google Ads - cennik!

To Ty decydujesz, ile chcesz przeznaczyć na reklamę Google Ads. Mogę zasugerować budżet, ale to Twoja decyzja. Możesz nawet sam przelewać środki, którymi będziemy dysponować.

Moje wynagrodzenie? Od 1000 zł netto / miesięcznie.

Tomasz Ramotowski

Kim jestem?

Wymiatam w Google Ads


Cześć, nazywam się Tomek i chętnie poprowadzę Cię przez reklamę Google Ads tak, aby korzyści były mierzalne i odczuwalne.
Głównie na Twoim koncie bankowym.
Brzmi nieźle? Napisz do mnie!

"Wiem, że marnuję połowę pieniędzy przeznaczanych na reklamę.
Nie wiem tylko, którą połowę.”

John Wanamaker

Przestań tracić pieniądze, postaw na Google Ads!

Czy to się opłaca?

Zobacz, jak zwiększam zyski innym sklepom

Z Panem Tomkiem współpracujemy już od 3 lat. Przeszliśmy od konkurencji. Przez cały czas Pan Tomasz prowadzi dla nas kampanie Adwords i pozycjonuje naszą stronę z bardzo dobrymi wynikami. Pan Tomasz służy pomocą w każdej sytuacji, jest zaangażowany i doskonale rozumie nasze potrzeby. Pomaga nam od momentu ustalenia celów kampanii, przez realizację, aż do zmierzenia jej wyników. Zdecydowanie polecamy współpracę :)

Klaudia Kwater

Jobs Plus

Jobs Plus
Z Panem Tomaszem współpracujemy od dłuższego czasu. Profesjonalne podejście do swojej pracy oraz rzetelne raportowanie i fachowe doradztwo podane w przystępnej formie powodują komfort poczucia, że jest się w odpowiednich rękach. Jestem przekonany, że wszystko czym w naszym imieniu zajmuje się Pan Tomasz jest należycie wykonane. Już na wstępie realnie założone cele, bez fantazyjnego polotu potwierdziły tyko wcześniejsze rekomendacje. Z perspektywy czasu była to bardzo dobra decyzja i miła odmiana gdy po korporacyjnych markach stery przejmuje fachowiec a nie specjalista od nowomowy :)

Piotr Mol

Tryton Music

Tryton Music
Z Panem Tomkiem współpracujemy już kilka lat i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Pan Tomek posiada dużą wiedzę i jest zawsze chętny do pomocy. Jego zaangażowanie w to co robi widać każdego dnia. Wszelkie sytuacje problematyczne stara się analizować i wyciągać odpowiednie i co ważne bardzo trafne wnioski. To co również bardzo cenimy w tej współpracy to fakt, że jest ona oparta o uczciwe i jasne zasady. Szczerze polecam!

Magdalena Hosiawa

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości
Moja współpraca z Panem Tomaszem trwa już od dłuższego czasu i jestem niezmiennie bardzo zadowolony z jej efektów. Kontakt zawsze jest sprawny i bezproblemowy, wiedza Pana Tomasza naprawdę obszerna, a przekazywane informacje jasne i rzetelne. Działania przynoszą efekty na jakich mi zależało, więc czego chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem!

Marek Kordaszewski

Mini Melts Sp z o.o.

Mini Melts Sp z o.o.
Zaczęliśmy współpracować z panem Tomaszem w 2017 roku. Od tego czasu nasze wyniki są coraz lepsze, a pozycja systematycznie rośnie. To co charakteryzuje naszą współpracę to: comiesięcznie raporty z pozycjonowania oraz relacja z postępów i podjętych działań. W prosty sposób p. Tomasz wyjaśnia zmiany zachodzące w wyszukiwarce, aktualizacje algorytmów oraz wskazuje na zmieniające się trendy i szybko na nie reaguje. Jest on dla nas olbrzymim wsparciem w kwestii rozbudowy tekstów, w skrócie: skuteczny i profesjonalny, dobrze się nam współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić.

Piotr Grochowski

F.H.U. VMP

F.H.U. VMP

Marzy Ci się podbój rynku?

Zrób mnie swoją prawą ręką.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami i chcesz podjąć ze mną współpracę, możesz skorzystać z adresu mailowego: kontakt@tomaszramotowski.pl lub poniższego formularza kontaktowego. Zachęcam również do zapoznania się z Polityką Prywatności.