Tomasz Ramotowski

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie stron

to coś, w czym jestem naprawdę dobry. Możemy wykorzystać to na Twoją korzyść!
YouTube

Pozycjonowanie stron Katowice

Katowice. Tu mieszkasz, tu robisz zakupy, tu prowadzisz firmę? A może to tylko jedno z miast, w którym prowadzisz swój biznes? Niezależnie od skali swojej działalności pewnie wiesz, jak ważna jest reklama. Ja zajmuję się jej bardzo konkretnym działem, czyli SEO. Pozycjonowanie stron internetowych Katowice to coś, Cię interesuje? Szukasz podwykonawcy, któremu można zaufać, który odrobi pracę domową i sprawi, że Twoja strona będzie rosła w oczach Google i (tym samym) w wynikach wyszukiwania? Dobrze trafiłeś. Przejdź dalej - mam dla Ciebie propozycję współpracy ;)

Nazywam się Tomasz Ramotowski

i prowadzę agencję SEO, która od ponad siedmiu lat z powodzeniem zajmuje się wynikami w Google firm z całej Polski, różnej wielkości i z różnych sektorów. Jeśli poszukujesz specjalisty, który poprowadzi Cię przez cały proces pozycjonowania i dzięki któremu, finalnie, Twoja firma będzie lepiej zarabiać - to polecam się do tego zadania. Nie chcę tutaj pisać o wszystkich szczegółach, wyciągać wszystkich asów z rękawa (a trochę ich mam!), dlatego czekam na maila, czekam na telefon. Pozycjonowanie Katowice? Wystarczy, że się do mnie zgłosisz!

Pozycjonowanie stron Katowice - jakie usługi?

Pozycjonowanie Katowice to tak naprawdę kilka usług. Ja na potrzeby moich klientów najczęściej mówię o pozycjonowaniu sklepów internetowych oraz pozycjonowaniu stron internetowych - to dwa zapytania, jakie klienci kierują do mnie najczęściej. Czym się one od siebie różnią i co możesz sobie po nich obiecywać? Opowiem w skrócie ;)
Dlaczego warto, czyli co ja z tego będę miał?

Pozycjonowanie stron internetowych Katowice

Czas na pozycjonowanie! Katowice to miasto, w którym mieszkają Twoi klienci? Prowadzisz lokalny biznes - hotel, kwiaciarnię, biuro podróży? Pozycjonowanie pomoże Ci znaleźć więcej klientów, zwiększyć obroty. Jak wygląda współpraca ze mną? Na samym początku zaproponuję frazy (słowa kluczowe), które mają największy potencjał sprzedażowy dla Twojej marki oraz przeprowadzę audyt Twojej strony www. Następnie będę pozycjonować Twoją witrynę w Google pod tymi hasłami. To reklama 24/h na dobę, bez żadnych ograniczeń i to skierowana bezpośrednio do osób, które szukają Twojej usługi w internecie. Prawda, że fajnie? Pozycjonowanie Katowice zostaw mojej skromnej osobie ;) SEO dla stron www to również pozycjonowanie lokalne, czyli w mapach Google. Chcesz, aby te mapy podpowiadały w pierwszej kolejności adres Twojej firmy? Daj mi to zadanie!


Pozycjonowanie sklepów Katowice - pozycjonowanie sklepu internetowego to wyższa półka, nie lada wyzwanie. W końcu nie zależy nam na wysokich wynikach samej strony internetowej, ale również i produktów - których w sklepie może być nawet kilka tysięcy, co często daje kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy fraz! Pozycjonowanie ich wszystkich i panowanie nad nimi to nie jest łatwe zadanie, ale jego opłacalność ciężko przecenić. Wiem, jak pozycjonować sklepy internetowe, żeby osiągać dobre wyniki, a jednocześnie trzymać się budżetu. Wiemy, kiedy powiedzieć, że w Twoim przypadku pozycjonowanie nie jest dobrym kierunkiem - nawet, jeśli przez to stracę zlecenie. Dlatego jeśli prowadzisz sklep internetowy - skontaktuj się ze mną. Opowiem o wszystkim na przykładzie Twojej firmy ;)


Pozycjonowanie lokalne – pozycjonuję zarówno małe strony wizytówki jak i bardziej rozbudowane serwisy, które chcą być widoczne w swoim mieście. Wybierz pozycjonowanie stron www w Katowicach.


Pozycjonowanie w całej Polsce i za granicą - rozwiązanie idealne dla tych firm, które nie działają lokalnie i wychodzą ze swoją ofertą na całą Polskę lub/i za granicę.


Kampanie Google Ads (do niedawna Google AdWords) - interesują Cię reklamy tekstowe, graficzne, video? Chcesz pokazać swoją obecność, a może zdominować internet swoją firmą/ofertą? Zrobimy to razem!

Pozycjonowanie stron www Katowice – przykłady

Choć mówiąc o SEO, używamy dużo branżowych wyrażeń, tak naprawdę to, czym jest właściwie pozycjonowanie, jest łatwe do wytłumaczenia. Szczególnie na przykładach! Prowadzisz firmę i interesuje Cię pozycjonowanie stron Katowice, ale nie wiesz do końca, na czym to polega? Już tłumaczę ;)

Weźmy przykład: agent ubezpieczeniowy. Pracuje w terenie, dojeżdża do klientów z całego miasta, gdzie podpisuje umowy, sprzedaje swoją usługę. Ma swoją stronę internetową, ale niewiele osób ją ogląda - chce żeby pojawiała się w wyszukiwarce i docierała do osób, które są zainteresowane jego usługami.

Jakie to będą frazy?

Oto przykłady:

- ubezpieczenie katowice

- ubezpieczenie na życie katowice

- tanie ubezpieczenie auta katowice

- polisa na życie katowice

Oczywiście to tylko kilka przykładów, bo fraz możemy znaleźć o wiele więcej. Mam nadzieję, że już widać na czym to polega - dążymy do tego, aby strona agenta pojawiła sięw TOP10 (czyli na pierwszej stronie) listy wyszukiwań pod żądanymi zapytaniami. Im wyżej, tym lepiej. Dlaczego? Ponieważ klient zwykle nie przeszukuje kilkunastu stron wyszukiwania, a jedynie kilka pierwszych ;)

Narzędzia

Pozycjonowanie stron Katowice - od czego zacząć?

Skontaktuj się ze mną, wymieńmy się mailami, porozmawiajmy przez telefon. To, co mogę zaoferować, to oczywiście, obok usługi, jaką jest pozycjonowanie stron www Katowice, przede wszystkim uczciwość. Jeśli uważam, że fraza jest trudna lub niemal niemożliwa do wypozycjonowania bez ogromnych środków - powiem Ci o tym otwarcie i (co równie ważne) na starcie. Nie wiążę Cię też umową na lata, nie wybieram fraz, które co prawda wypozycjonować łatwo, ale nie przyniosą Twojemu biznesowi żadnych korzyści. To, co robię, robię bardzo dobrze. I mam nadzieję, że się o tym przekonasz :) Już dziś wypełnij formularz - bez obaw, nie będę do Ciebie wydzwaniać, ani spamować Cię wiadomościami. Po prostu opowiem nieco o sobie, przygotuję wycenę. A Ty zadecydujesz, czy to jest dla Ciebie!Czy to się opłaca?

Zobacz, jak zwiększam zyski innym sklepom

Z Panem Tomkiem współpracujemy już od 3 lat. Przeszliśmy od konkurencji. Przez cały czas Pan Tomasz prowadzi dla nas kampanie Adwords i pozycjonuje naszą stronę z bardzo dobrymi wynikami. Pan Tomasz służy pomocą w każdej sytuacji, jest zaangażowany i doskonale rozumie nasze potrzeby. Pomaga nam od momentu ustalenia celów kampanii, przez realizację, aż do zmierzenia jej wyników. Zdecydowanie polecamy współpracę :)

Klaudia Kwater

Jobs Plus

Jobs Plus
Z Panem Tomaszem współpracujemy od dłuższego czasu. Profesjonalne podejście do swojej pracy oraz rzetelne raportowanie i fachowe doradztwo podane w przystępnej formie powodują komfort poczucia, że jest się w odpowiednich rękach. Jestem przekonany, że wszystko czym w naszym imieniu zajmuje się Pan Tomasz jest należycie wykonane. Już na wstępie realnie założone cele, bez fantazyjnego polotu potwierdziły tyko wcześniejsze rekomendacje. Z perspektywy czasu była to bardzo dobra decyzja i miła odmiana gdy po korporacyjnych markach stery przejmuje fachowiec a nie specjalista od nowomowy :)

Piotr Mol

Tryton Music

Tryton Music
Z Panem Tomkiem współpracujemy już kilka lat i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Pan Tomek posiada dużą wiedzę i jest zawsze chętny do pomocy. Jego zaangażowanie w to co robi widać każdego dnia. Wszelkie sytuacje problematyczne stara się analizować i wyciągać odpowiednie i co ważne bardzo trafne wnioski. To co również bardzo cenimy w tej współpracy to fakt, że jest ona oparta o uczciwe i jasne zasady. Szczerze polecam!

Magdalena Hosiawa

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości
Moja współpraca z Panem Tomaszem trwa już od dłuższego czasu i jestem niezmiennie bardzo zadowolony z jej efektów. Kontakt zawsze jest sprawny i bezproblemowy, wiedza Pana Tomasza naprawdę obszerna, a przekazywane informacje jasne i rzetelne. Działania przynoszą efekty na jakich mi zależało, więc czego chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem!

Marek Kordaszewski

Mini Melts Sp z o.o.

Mini Melts Sp z o.o.
Zaczęliśmy współpracować z panem Tomaszem w 2017 roku. Od tego czasu nasze wyniki są coraz lepsze, a pozycja systematycznie rośnie. To co charakteryzuje naszą współpracę to: comiesięcznie raporty z pozycjonowania oraz relacja z postępów i podjętych działań. W prosty sposób p. Tomasz wyjaśnia zmiany zachodzące w wyszukiwarce, aktualizacje algorytmów oraz wskazuje na zmieniające się trendy i szybko na nie reaguje. Jest on dla nas olbrzymim wsparciem w kwestii rozbudowy tekstów, w skrócie: skuteczny i profesjonalny, dobrze się nam współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić.

Piotr Grochowski

F.H.U. VMP

F.H.U. VMP

Marzy Ci się podbój rynku?

Zrób mnie swoją prawą ręką.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami i chcesz podjąć ze mną współpracę, możesz skorzystać z adresu mailowego: kontakt@tomaszramotowski.pl lub poniższego formularza kontaktowego. Zachęcam również do zapoznania się z Polityką Prywatności.

Tomasz Ramotowski

Głodny szczegółów?

Zerknij na mój profil na LinkedIn

klik!

Blog

Brak produktów w sklepie a SEO

Co robić gdy produkty w Twoim sklepie stają się niedostępne? Które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze z punktu widzenia SEO? O tym dzisiaj, zapraszam!

Wszystko co musisz wiedzieć o tytułach w SEO

Wszystko co musisz wiedzieć o tytułach w SEO! Jakie znaczenie mają w pozycjonowaniu? Jak wyglądają, na co wpływają i jak powinno się je tworzyć z myślą o lepszych pozycjach w wyszukiwarce?