Pozycjonowanie sklepów

Tak, również w przypadku sklepów internetowych

Najważniejsza jest lokalizacja.

Znajdźmy dla Ciebie tę przy głównej ulicy!

Pozycjonowanie sklepów internetowych to nie bułka z nutellą, wakacje all inclusive i rozpięcie zamka błyskawicznego. Trzeba się tutaj napracować, bo słów kluczowych są setki i tysiące, a sprawa jest wielka: tu liczy się sprzedaż. Bez tego jest bez sensu. Chyba że prowadzenie sklepu to Twoje hobby ;)

Pozycjonowanie sklepów

Z czym to się je?

Chcesz skosztować regularnego wpływu klientów na stronę Twojego sklepu?
Chcesz rozsmakować się w uczuciu, że każdego dnia Twoje produkty odnajdują klienci,
którzy ich szukają? To właśnie smak pozycjonowania.
Dzięki szeregowi technik, delikatnemu procesowi obróbki Twojej strony internetowej i sianiu fermentu w internecie Twoja strona pojawia się w pierwszej 10 wyników wyszukiwania pod wybranymi hasłami.

Brzmi skomplikowanie?

Zobacz przykład!

Masz sklep z ubrankami dziecięcymi. Sprzedajesz kocyki, kokony, rożki i otulacze. Wyobraź sobie, że klientka, która wpisuje w wyszukiwarkę Google zwroty „otulacz niemowlęcy” czy „kocyk do gondoli” widzi Twoją stronę.
I to na pierwszym miejscu!
cennik
Twoja strona na pierwszym miejscu

Co mi daje pozycjonowanie sklepu?

Czas zwiększyć sprzedaż!

Pozycjonowanie sprawia, że na Twoją stronę codziennie trafiają klienci zainteresowani Twoimi produktami. Dzięki niemu docierasz tam, gdzie Cię szukają. Jesteś w najlepszym miejscu w sieci - tam, gdzie są klienci, którzy szukają produktów takich, jak Twoje.
To recepta na Twoje własne Imperium.

Narzędzia

Czym różni się pozycjonowanie sklepów od stron?

Wyższy poziom SEO wtajemniczenia

Jest trudniejsze, oczywiście. Nie tylko ze względu na wielokrotnie większą liczbę fraz. W sklepach liczy się sprzedaż, więc pozycjonowanie musi być precyzyjne i dotyczyć wielu stron. Nie ma tu miejsca na błędy - jeden kiepski fragment kodu może sprawić, że całość będzie szła topornie. Brzmi przerażająco? Spoko, damy radę!
Mam duże doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych.
Napisz do mnie - porozmawiamy o szczegółach.

Tomasz Ramotowski

Ale dlaczego ja?

Poznajmy się!


Cześć, jestem Tomek i jestem SEO komandosem. Mam doświadczenie,
mam możliwości, mam certyfikaty, mam zadowolonych klientów. I łatwo się ze mną dogadać, bo uczciwy jestem i miły w obyciu. Potrzebujesz czegoś więcej? A czego?
Napisz do mnie, pogadajmy :)

No dobra, ile to kosztuje?

Czyli pogadajmy o pieniądzach

Co mogę powiedzieć na 100%?

Po pierwsze, w pozycjonowaniu sklepów zalecam zacząć od audytu SEO strony.
Po drugie, współpraca w przypadku sklepów zaczyna się od 3000 zł netto/miesięcznie.


Mniej się po prostu nie da, jeśli oczekujesz efektów.
A oczekujesz, prawda?
No dobra, ile to kosztuje?

Czy to się opłaca?

Zobacz, jak zwiększam zyski innym sklepom

Z Panem Tomkiem współpracujemy już od 3 lat. Przeszliśmy od konkurencji. Przez cały czas Pan Tomasz prowadzi dla nas kampanie Adwords i pozycjonuje naszą stronę z bardzo dobrymi wynikami. Pan Tomasz służy pomocą w każdej sytuacji, jest zaangażowany i doskonale rozumie nasze potrzeby. Pomaga nam od momentu ustalenia celów kampanii, przez realizację, aż do zmierzenia jej wyników. Zdecydowanie polecamy współpracę :)

Klaudia Kwater

Jobs Plus

Jobs Plus
Z Panem Tomaszem współpracujemy od dłuższego czasu. Profesjonalne podejście do swojej pracy oraz rzetelne raportowanie i fachowe doradztwo podane w przystępnej formie powodują komfort poczucia, że jest się w odpowiednich rękach. Jestem przekonany, że wszystko czym w naszym imieniu zajmuje się Pan Tomasz jest należycie wykonane. Już na wstępie realnie założone cele, bez fantazyjnego polotu potwierdziły tyko wcześniejsze rekomendacje. Z perspektywy czasu była to bardzo dobra decyzja i miła odmiana gdy po korporacyjnych markach stery przejmuje fachowiec a nie specjalista od nowomowy :)

Piotr Mol

Tryton Music

Tryton Music
Z Panem Tomkiem współpracujemy już kilka lat i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Pan Tomek posiada dużą wiedzę i jest zawsze chętny do pomocy. Jego zaangażowanie w to co robi widać każdego dnia. Wszelkie sytuacje problematyczne stara się analizować i wyciągać odpowiednie i co ważne bardzo trafne wnioski. To co również bardzo cenimy w tej współpracy to fakt, że jest ona oparta o uczciwe i jasne zasady. Szczerze polecam!

Magdalena Hosiawa

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości
Moja współpraca z Panem Tomaszem trwa już od dłuższego czasu i jestem niezmiennie bardzo zadowolony z jej efektów. Kontakt zawsze jest sprawny i bezproblemowy, wiedza Pana Tomasza naprawdę obszerna, a przekazywane informacje jasne i rzetelne. Działania przynoszą efekty na jakich mi zależało, więc czego chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem!

Marek Kordaszewski

Mini Melts Sp z o.o.

Mini Melts Sp z o.o.
Zaczęliśmy współpracować z panem Tomaszem w 2017 roku. Od tego czasu nasze wyniki są coraz lepsze, a pozycja systematycznie rośnie. To co charakteryzuje naszą współpracę to: comiesięcznie raporty z pozycjonowania oraz relacja z postępów i podjętych działań. W prosty sposób p. Tomasz wyjaśnia zmiany zachodzące w wyszukiwarce, aktualizacje algorytmów oraz wskazuje na zmieniające się trendy i szybko na nie reaguje. Jest on dla nas olbrzymim wsparciem w kwestii rozbudowy tekstów, w skrócie: skuteczny i profesjonalny, dobrze się nam współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić.

Piotr Grochowski

F.H.U. VMP

F.H.U. VMP

Napisz do mnie już dziś

I ściągnij swojej marce tę pelerynę niewidkę ;)

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami i chcesz podjąć ze mną współpracę, możesz skorzystać z adresu mailowego: kontakt@tomaszramotowski.pl lub poniższego formularza kontaktowego. Zachęcam również do zapoznania się z Polityką Prywatności.