Pozycjonowanie

Masz własną stronę www?

Gratuluję! Ale czy mogę zobaczyć ją w sieci?

Pozycjonowanie stron

to szereg technik, odrobina tricków i szczypta magicznych sztuczek, które sprawiają, że Twoja strona jest widoczna w internecie. Gdzie widoczna? W wyszukiwarce Google oczywiście!

Czy wiesz, że zdecydowana większość internautów, którzy szukają Twoich usług, nie przechodzi na drugą stronę wyszukiwania?
Co to dla Ciebie oznacza? Że musisz pojawić się na pierwszej!
Pozycjonowanie stron może sprawić, że dotrzesz do wszystkich klientów, zainteresowanych Twoją usługą. I tylko Ty możesz sobie wyobrazić, jakie to ma znaczenie dla Twojego biznesu.

Dlaczego warto, czyli co ja z tego będę miał?

Porozmawiajmy o zyskach.

Co się stanie, kiedy Twoja strona będzie na pierwszym miejscu wyszukiwania? To, co stać się powinno - Twoja firma będzie widoczna dla wszystkich osób, które szukają Twojej usługi.
Nie rozdajesz ulotek, nie machasz z telewizora, nie rozwieszasz plakatów - bo wiesz, że mówiąc do wszystkich, trafiasz do nikogo. Pozycjonowanie stron to forma reklamy, w której to klient szuka Ciebie, a nie odwrotnie.
I to jest klucz do sukcesu!
Dlaczego warto, czyli co ja z tego będę miał?

Jak wygląda pozycjonowanie stron?

Poznaj elementy sukcesu

Dobór słów kluczowych
Dobór słów kluczowych
To podstawa. Od tego zaczynamy, tego się trzymamy. Słowa, na które będziemy się pozycjonować, nie tylko mają być dobrane dla Twojej marki, ale i rentowne - jeśli wyszukuje je kilka osób miesięcznie, szkoda naszego zachodu. Wybiorę dla Ciebie te, które realnie wpłyną na Twój biznes.
Audyt SEO i optymalizacja strony www
Audyt SEO i optymalizacja strony www
Złe praktyki pozycjonowania, niewłaściwa struktura strony, błędy techniczne, złej jakości linki - to wszystko może sprawić, że pozycjonowanie będzie się mozolić i mazgaić.
Musimy się z tym uporać - przed startem wykonajmy więc audyt i wdrożmy zmiany.
Później będzie już z górki!
Lecimy z linkami!
Lecimy z linkami!
Google uważa, że Twoja strona jest wartościowa wtedy, kiedy jest polecana przez innych.
Jak w internecie wyraża się takie polecenie? Oczywiście linkami! Muszą ona być oczywiście wartościowe, nie byle jakie. Zajmę się tym, a Twoja strona zacznie rosnąć w siłę.
Monitorowanie efektów i dalsze działania
Monitorowanie efektów i dalsze działania
Lubię pozycjonowanie między innymi dlatego, że efekty są tu tak łatwo mierzalne.
Każdy, kto lubi liczby i lubi wiedzieć, że nie wywala pieniędzy w błoto - ma tu wszystko na tacy. Nie tylko osiągnięte pozycje, ale i liczbę wejść na stronę, które dzięki nim zyskaliśmy. Dlatego monitoruje, raportuje i na bieżąco optymalizuję efekty. Będzie Pan zadowolony!
Tomasz Ramotowski

Halo, alo, alo!

Ale z kim rozmawiam?


Nazywam się Tomek i jestem specjalistą od pozycjonowania z 7 letnim stażem. Nie obiecuję Ci gruszek na wierzbie, nie poprowadzę za Ciebie biznesu.
Nadal Ty nadajesz kierunek swojej marce. Ja tylko sprawiam, że przestaje być niewidzialna.

Pozycjonowanie stron - cennik

Ile to kosztuje?

Zapoznaj się z dwoma standardowymi planami mojej oferty.
Cena pozycjonowania zaczyna się od 1500zł netto / miesięcznie.
Abonament:
(rekomendowany plan)
Masz dużo fraz, duże wymagania, duże zlecenie. Abonament pozwoli mi w 100% wykorzystać swoje możliwości, od samego początku. To lepsze rozplanowanie działań, strategia, inwestycja. Efekty widać dużo szybciej. A ty spijasz całą śmietankę! Tak woli wielu moich Klientów.
 • dużo fraz
 • duże wymagania
 • pozycjonowanie szerokie
 • audyt SEO
 • plan optymalizacji strony
 • pozyskiwanie odnośników
 • dedykowane zaplecze
 • monitoring pozycji
 • monitoring widoczności
 • stała miesięczna opłata
Abonament:
+ premia za efekt
Model dedykowany klientom, którzy nie mają wiele fraz kluczowych. To taki wilk syty i Czerwony Kapturek też - dzięki temu ja nie ponoszę 100% kosztów obsługi, a Ty płacisz stały, mniejszy abonament i premię za efekty.
 • niewiele fraz
 • plan optymalizacji strony
 • pozyskiwanie odnośników
 • monitoring pozycji
 • opłata uzależniona od efektów

Ale czy będą efekty?

Jasne, że będą. Muszą być! Moi klienci to potwierdzają.

Z Panem Tomkiem współpracujemy już od 3 lat. Przeszliśmy od konkurencji. Przez cały czas Pan Tomasz prowadzi dla nas kampanie Adwords i pozycjonuje naszą stronę z bardzo dobrymi wynikami. Pan Tomasz służy pomocą w każdej sytuacji, jest zaangażowany i doskonale rozumie nasze potrzeby. Pomaga nam od momentu ustalenia celów kampanii, przez realizację, aż do zmierzenia jej wyników. Zdecydowanie polecamy współpracę :)

Klaudia Kwater

Jobs Plus

Jobs Plus
Z Panem Tomaszem współpracujemy od dłuższego czasu. Profesjonalne podejście do swojej pracy oraz rzetelne raportowanie i fachowe doradztwo podane w przystępnej formie powodują komfort poczucia, że jest się w odpowiednich rękach. Jestem przekonany, że wszystko czym w naszym imieniu zajmuje się Pan Tomasz jest należycie wykonane. Już na wstępie realnie założone cele, bez fantazyjnego polotu potwierdziły tyko wcześniejsze rekomendacje. Z perspektywy czasu była to bardzo dobra decyzja i miła odmiana gdy po korporacyjnych markach stery przejmuje fachowiec a nie specjalista od nowomowy :)

Piotr Mol

Tryton Music

Tryton Music
Z Panem Tomkiem współpracujemy już kilka lat i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Pan Tomek posiada dużą wiedzę i jest zawsze chętny do pomocy. Jego zaangażowanie w to co robi widać każdego dnia. Wszelkie sytuacje problematyczne stara się analizować i wyciągać odpowiednie i co ważne bardzo trafne wnioski. To co również bardzo cenimy w tej współpracy to fakt, że jest ona oparta o uczciwe i jasne zasady. Szczerze polecam!

Magdalena Hosiawa

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości
Moja współpraca z Panem Tomaszem trwa już od dłuższego czasu i jestem niezmiennie bardzo zadowolony z jej efektów. Kontakt zawsze jest sprawny i bezproblemowy, wiedza Pana Tomasza naprawdę obszerna, a przekazywane informacje jasne i rzetelne. Działania przynoszą efekty na jakich mi zależało, więc czego chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem!

Marek Kordaszewski

Mini Melts Sp z o.o.

Mini Melts Sp z o.o.
Zaczęliśmy współpracować z panem Tomaszem w 2017 roku. Od tego czasu nasze wyniki są coraz lepsze, a pozycja systematycznie rośnie. To co charakteryzuje naszą współpracę to: comiesięcznie raporty z pozycjonowania oraz relacja z postępów i podjętych działań. W prosty sposób p. Tomasz wyjaśnia zmiany zachodzące w wyszukiwarce, aktualizacje algorytmów oraz wskazuje na zmieniające się trendy i szybko na nie reaguje. Jest on dla nas olbrzymim wsparciem w kwestii rozbudowy tekstów, w skrócie: skuteczny i profesjonalny, dobrze się nam współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić.

Piotr Grochowski

F.H.U. VMP

F.H.U. VMP

Napisz do mnie

Pozycjonowanie pozwoli Ci zarabiać więcej. Czy to nie wspaniałe?

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami i chcesz podjąć ze mną współpracę, możesz skorzystać z adresu mailowego: kontakt@tomaszramotowski.pl lub poniższego formularza kontaktowego. Zachęcam również do zapoznania się z Polityką Prywatności.