Tomasz Ramotowski

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron

to coś, w czym jestem naprawdę dobry. Możemy wykorzystać to na Twoją korzyść!
YouTube

Pozycjonowanie stron internetowych

to jedno z podstaw działań marketingowych w każdej firmie, która w internecie istnieje i chce w nim zdobywać klientów. Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google pod kluczowymi dla naszego biznesu zapytaniami to gwarancja, że naszą stronę internetową dzień w dzień będą odwiedzać potencjalni klienci. Dobrze jest być widocznym! Pozycjonowanie stron we Wrocławiu to nic innego, jak pozycjonowanie lokalne. Jeśli Wrocław to miasto, w którym działa Twoja firma, w którym mieszkają i pracują Twoi Klienci - pozycjonowanie stron internetowych Wrocław to usługa stworzona właśnie dla Twojego biznesu.

Nazywam się Tomasz Ramotowski

Od 8 lat prowadzę agencję SEO, z sukcesem współpracując z kilkudziesięcioma klientami z całej Polski. Na moim kanale na Youtube dzielę się doświadczeniem, na blogu wiedzą, a dla swoich klientów mam jasne zasady współpracy, konkretne wyniki i dobrą atmosferę, która jest możliwa dzięki bezpośredniej współpracy, niemożliwej do zrealizowania w większych podmiotach. Jeśli szukasz partnera, który doradzi i (co czasem równie ważne) odradzi - jestem do dyspozycji.

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław - od czego zacząć?

Pozycjonowanie stron, które oferuję, ma swój początek przede wszystkim w analizie potrzeb i możliwości klienta. Nie każdy ma budżet na najbardziej popularne frazy, a tych niskokosztowych nie zawsze opłaca się pozycjonować - kluczem jest dobór najlepszych fraz do indywidualnych możliwości każdej firmy. Dokładna analiza strony klienta, jego biznesu, strony internetowej i konkurencji to podstawa, fundament, od którego zawsze wychodzę, zanim rozpocznie się właściwe pozycjonowanie witryny. W pozycjonowaniu stron nie można po prostu zaproponować listy fraz i wysłać cennika usług - tak nie wygląda dobre SEO. Wrocław to miasto, w którym istnieje wiele agencji pozycjonujących, nie musisz jednak wybierać lokalnej firmy - szukaj tej, z którą złapiesz wspólny język, takiej, która budzi zaufanie.
Dlaczego warto, czyli co ja z tego będę miał?

Co jeszcze znajduje się w mojej ofercie?

Kiedy inni robią wszystko, ja skupiam się na reklamie w wyszukiwarce Google. Nie proponuję Ci copywritingu, brandingu, czy prowadzenia konta na facebooku - przez 8 lat zbierałem doświadczenie w reklamie w wyszukiwarkach. I to doświadczenie chcę wykorzystać na korzyść moich Klientów. Oto co oferuję:

Pozycjonowanie lokalne – pozycjonuję zarówno małe strony wizytówki jak i bardziej rozbudowane serwisy, które chcą być widoczne w swoim mieście. Wybierz pozycjonowanie stron www we Wrocławiu.

Pozycjonowanie w całej Polsce i za granicą - rozwiązanie idealne dla tych firm, które nie działają lokalnie i wychodzą ze swoją ofertą na całą Polskę lub/i za granicę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych - pozycjonowanie sklepów to promowanie nawet kilku tysięcy fraz jednocześnie, w zależności od liczby produktów. Optymalizacja strony e-sklepu w tym przypadku to również podstawa, często zdarzają się duplikacje treści i niewłaściwa budowa w kartach produktów. Zaproponuję najlepsze rozwiązania. Krok po kroku!

Kampanie Google Ads (do niedawna Google AdWords) - interesują Cię reklamy tekstowe, graficzne, video? Chcesz pokazać swoją obecność, a może zdominować internet swoją firmą/ofertą? Zrobimy to razem!Pozycjonowanie stron www Wrocław
- przykładowe frazy dla miasta

Pozycjonowanie lokalne to precyzyjne dotarcie do klientów w Twoim mieście - i tylko w nim. Może to być miasto, może to być miasteczko z Dolnego Śląska, może to być też konkretna dzielnica i konkretna ulica. Zamiast pozycjonowania ogólnych (i przez to również bardziej kosztownych) fraz, wybieramy frazy z miastem, aby dotrzeć wyłącznie do klientów zainteresowanych usługami lub produktami firmy. To precyzja, która bardzo się opłaca!

Przykład - kwiaciarnia we Wrocławiu

W takim przypadku możemy wybrać frazy takie jak:

kwiaciarnia Wrocław – średnio 6600 wyszukań miesięcznie

poczta kwiatowa Wrocław – średnio 1900 wyszukań miesięcznie

Wrocław kwiaciarnia – średnio 720 wyszukań miesięcznie

kwiaty Wrocław – średnio 480 wyszukań miesięcznie

kwiaciarnia Wrocław krzyki – średnio 170 wyszukań miesięcznie

bukiety ślubne Wrocław – średnio 110 wyszukań miesięcznie

Frazy dobierane są według oferty i lokalizacji firmy. W tym przypadku możemy więc pozycjonować na konkretną dzielnicę Wrocławia (Gaj, Krzyki, Stare Miasto) oraz według usług, takich jak poczta kwiatowa, bukiety ślubne, wiązanki pogrzebowe itd. Analogiczne przykłady można mnożyć: salon tatuażu, zakład fryzjerski, restauracja, kawiarnia, księgarnia, sklepy itd.

Narzędzia

Kiedy zacząć pozycjonowanie we Wrocławiu?

Pozycjonuję firmy zarówno dopiero wchodzące na rynek, jak i te z wieloma latami doświadczenia. Zawsze doradzam najlepsze rozwiązania: pomagam wyeliminować błędy na stronie, założyć swoją zakładkę w mapach Google i zwiększyć konwersję (ilość zapytań) ze strony www. Kiedy warto zdecydować się na pozycjonowanie stron we Wrocławiu? Przede wszystkim wtedy, kiedy chcemy zwiększyć sprzedaż usług i produktów firmy. Pozycjonowanie to nic innego jak pozyskiwanie nowych użytkowników na stronę internetową - im więcej osób odwiedzi ją każdego dnia, tym więcej klientów mamy szansę uzyskać. To się opłaca.Zacznij pozycjonowanie swojej strony!

Pozycjonowanie Wrocław to coś, co Cię interesuje? Już dziś skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o szczegółach. Chętnie rozpocznę współpracę od audytu strony, który w czytelnej formie przedstawi wszystkie problemy z witryną, które sprawiają, że strona może być bardziej efektywna. Porozmawiamy również o frazach, które są kluczowe dla Twojego biznesu i bez których pozycjonowanie twojej firmy we Wrocławiu nie może się udać. Przedstawię oczywiście również wycenę i zasady współpracy. Wyślij mail z adresem swojej strony www - to mi wystarczy!


Czy to się opłaca?

Zobacz, jak zwiększam zyski innym sklepom

Z Panem Tomkiem współpracujemy już od 3 lat. Przeszliśmy od konkurencji. Przez cały czas Pan Tomasz prowadzi dla nas kampanie Adwords i pozycjonuje naszą stronę z bardzo dobrymi wynikami. Pan Tomasz służy pomocą w każdej sytuacji, jest zaangażowany i doskonale rozumie nasze potrzeby. Pomaga nam od momentu ustalenia celów kampanii, przez realizację, aż do zmierzenia jej wyników. Zdecydowanie polecamy współpracę :)

Klaudia Kwater

Jobs Plus

Jobs Plus
Z Panem Tomaszem współpracujemy od dłuższego czasu. Profesjonalne podejście do swojej pracy oraz rzetelne raportowanie i fachowe doradztwo podane w przystępnej formie powodują komfort poczucia, że jest się w odpowiednich rękach. Jestem przekonany, że wszystko czym w naszym imieniu zajmuje się Pan Tomasz jest należycie wykonane. Już na wstępie realnie założone cele, bez fantazyjnego polotu potwierdziły tyko wcześniejsze rekomendacje. Z perspektywy czasu była to bardzo dobra decyzja i miła odmiana gdy po korporacyjnych markach stery przejmuje fachowiec a nie specjalista od nowomowy :)

Piotr Mol

Tryton Music

Tryton Music
Z Panem Tomkiem współpracujemy już kilka lat i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Pan Tomek posiada dużą wiedzę i jest zawsze chętny do pomocy. Jego zaangażowanie w to co robi widać każdego dnia. Wszelkie sytuacje problematyczne stara się analizować i wyciągać odpowiednie i co ważne bardzo trafne wnioski. To co również bardzo cenimy w tej współpracy to fakt, że jest ona oparta o uczciwe i jasne zasady. Szczerze polecam!

Magdalena Hosiawa

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości

Mentoris Profesjonalne Kursy Rachunkowości
Moja współpraca z Panem Tomaszem trwa już od dłuższego czasu i jestem niezmiennie bardzo zadowolony z jej efektów. Kontakt zawsze jest sprawny i bezproblemowy, wiedza Pana Tomasza naprawdę obszerna, a przekazywane informacje jasne i rzetelne. Działania przynoszą efekty na jakich mi zależało, więc czego chcieć więcej? Polecam z czystym sumieniem!

Marek Kordaszewski

Mini Melts Sp z o.o.

Mini Melts Sp z o.o.
Zaczęliśmy współpracować z panem Tomaszem w 2017 roku. Od tego czasu nasze wyniki są coraz lepsze, a pozycja systematycznie rośnie. To co charakteryzuje naszą współpracę to: comiesięcznie raporty z pozycjonowania oraz relacja z postępów i podjętych działań. W prosty sposób p. Tomasz wyjaśnia zmiany zachodzące w wyszukiwarce, aktualizacje algorytmów oraz wskazuje na zmieniające się trendy i szybko na nie reaguje. Jest on dla nas olbrzymim wsparciem w kwestii rozbudowy tekstów, w skrócie: skuteczny i profesjonalny, dobrze się nam współpracuje. Z czystym sumieniem możemy polecić.

Piotr Grochowski

F.H.U. VMP

F.H.U. VMP

Marzy Ci się podbój rynku?

Zrób mnie swoją prawą ręką.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami i chcesz podjąć ze mną współpracę, możesz skorzystać z adresu mailowego: kontakt@tomaszramotowski.pl lub poniższego formularza kontaktowego. Zachęcam również do zapoznania się z Polityką Prywatności.

Tomasz Ramotowski

Głodny szczegółów?

Zerknij na mój profil na LinkedIn

klik!

Blog

Brak produktów w sklepie a SEO

Co robić gdy produkty w Twoim sklepie stają się niedostępne? Które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze z punktu widzenia SEO? O tym dzisiaj, zapraszam!

Wszystko co musisz wiedzieć o tytułach w SEO

Wszystko co musisz wiedzieć o tytułach w SEO! Jakie znaczenie mają w pozycjonowaniu? Jak wyglądają, na co wpływają i jak powinno się je tworzyć z myślą o lepszych pozycjach w wyszukiwarce?